Odzież damska - polski producent

Głównym celem naszej działalności jest dostarczanie eleganckiej odzieży damskiej. Polski producent z czterdziestoletnim doświadczeniem, oferujący sukienki o klasycznym uroku – tak w skrócie można opisać firmę POZA.

Uważamy, że odzież damska polskich producentów może być naprawdę wysokiej jakości i staramy się udowadniać tę tezę kolejnymi oferowanymi przez nas wyrobami. Każda sukienka POZA powstaje w naszym zakładzie krawieckim, zlokalizowanym w Gdańsku. Tutaj projektujemy, szyjemy i testujemy wszystkie nowe modele, przykładając dużą wagę do detali na każdym etapie produkcji.

Elegancka odzież damska – polski producent sukienek, żakietów i garsonek

Wśród wyrobów marki POZA znajdują się propozycje odpowiednie na spotkania biznesowe, ważne uroczystości, a także bankiety czy wyjścia do teatru. Jednak jako producent odzieży damskiej dla tworzymy także sukienki przeznaczone do codziennego użytkowania. Katalog naszych produktów obejmuje odzież do pracy oraz nieformalne modele na prywatne spotkania. Uzupełnieniem naszej oferty są żakiety oraz garsonki.

Gustowna odzież damska na każdy typ sylwetki

POZA nie pozostawia wątpliwości, że odzież damska polskich producentów może być bardzo interesująca. Zależy nam też na tym, aby cała nasza konfekcja prezentowała się podczas użytkowania równie dobrze, jak na zdjęciach produktowych. Jako doświadczony producent odzieży damskiej jesteśmy w stanie przygotować każdą sukienkę w taki sposób, by doskonale układała się na różnych typach sylwetek. Zakup idealnie dobranej odzieży marki POZA ułatwia też szeroka rozmiarówka.