Producenci odzieży damskiej

Firma i marka POZA powstały już w 1980 roku. Tylko nieliczni polscy producenci odzieży damskiej mogą pochwalić się tak dużym stażem. Od czterech dekad projektujemy i szyjemy dla naszych Klientek dopracowane sukienki na różne okazje. Doświadczenie w tej branży ma ogromne znaczenie. To właśnie ono pozwala nam na tworzenie krojów, które będą doskonale układać się na różnych typach sylwetki i gwarantuje, że każda nowa właścicielka naszej sukienki będzie prezentować się równie pięknie, jak modelka na zdjęciu produktowym.

POZA to producent ekskluzywnej odzieży damskiej, który naprawdę dba jakość!

Jako producent odzieży damskiej markowej przykładamy dużą wagę do każdego etapu produkcji. Sercem naszej działalności jest nowoczesny zakład produkcyjny, w którym kolejne modele są projektowane, a następnie realizowane. Wszystkie prace przebiegają w jednym miejscu, a stałą częścią procesu jest wnikliwa kontrola jakości. Dzięki temu mamy pewność, że oferujemy naszym Klientom jakość nieosiągalną dla wielu producentów odzieży damskiej, a wszystkie produkty oznaczone logo POZA są szczegółowo dopracowane i solidnie wykonane. Rzetelne podejście do naszych działań zaowocowało nie tylko popularnością wśród konsumentek, ale również dużą ilością odbiorców, którzy chętnie dystrybuują nasze produkty. POZA jest dziś producentem ekskluzywnej odzieży damskiej współpracującym z firmami na terenie całej Polski i poza granicami kraju.

Jakie produkty znajdują się w naszym asortymencie?

POZA to przede wszystkim eleganckie sukienki wieczorowe oraz modele codzienne. W naszej ofercie znajdują się propozycje odpowiednie na wyjście do teatru, jak i sukienki na rodzinne uroczystości, np. wesela i jubileusze. Jesteśmy producentem odzieży damskiej markowej, której cechą charakterystyczną jest klasyczny urok. Dbamy o to, by każdy projekt w wyjątkowy sposób łączył tradycyjne wzorce elegancji z nowoczesnymi trendami odzieżowymi. Dzięki temu wyroby POZA świetnie nadają się również na nieformalne wyjścia, do pracy czy na weekendowy spacer. Ofertę sukienek uzupełniają płaszczyki, żakiety oraz garsonki. Wszystkie produkty dostępne są zarówno u sprzedawców stacjonarnych, jak i w naszym sklepie internetowym.